• Nieuw
SC FC LC Multiplexer Dual Fiber (2 input 36 output) Dichte Multiplexer 18 Kanaals DWDM Mux Demux Module

SC FC LC Multiplexer Dual Fiber (2 input 36 output) Dichte Multiplexer 18 Kanaals DWDM Mux Demux Module

Buyers rating:
-5 % € 807.00
€ 849.27

Nummer

Dual Fiber (2 input 36 output) Dichte Multiplexer 18 Kanaals DWDM Mux Demux Module kenmerken lage Insertion Loss hoge Isolatie lage PDL Compact Ontwerp goede kanaal te kanaal uniformiteit toepassingen DWDM Systeem PON Netwerken CATV Links Fiber optische versterker golflengte routing specificaties Item Unit Parameters Kanaalscheiding GHz 100 GHZ Golflengtegebied C-band ITU kanalen kanaal Centra nm ITU kanalen ch 18 Passbandwidth nm ≥ +/-0.13 Passband Ripple d B ≤ 0.5 kanaal Insertion Verlies d B ≤ 8 kanaal EXP Insertion Verlies d B ≤5. 0 isolatie (aangrenzende kanaal) d B ≥30 isolatie (niet-aangrenzende kanaal) d B ≥ 40 polarisatie Afhankelijke Verlies d B ≤ 0.2 polarisatie Modus Dispersie ps ≤ 0.2 directiviteit d B ≥ 50 terugkeer Verlies d B ≥ 45 optische Power Handling m W ≤ 500 Temperatuurbereik 0 C -5 tot 70 opslag Temperatuurbereik 0 C -40 tot + 85 Fiber Type NA SMF-28e + pakket afmetingen mm L100 x W80 x H10 alle specificaties zijn gebaseerd op de apparaten zonder connector bestellen informatie (DWDM-50-4-C20-1-1-0) Product frequentie kanaal ITU kanaal Fiber Type Fiber Lengte Connector DWDM 10 = 100 G 18 = 18kanaal anderen C20 = 1561.42 nm
C21 = 1560.61 nm
.. 1 = Blote fiber
2 = 900um 3 = 3.0mm 1 = 1 m 2 = 2 m 0 = Geen
1 = FC/APC 2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = LC XYT-SFP-DWDM-C ** 1.25 Gb/s C17 ~ C61 kanaal 80 KM 0 ~ 3 ≤-26 DFB LC XYT-SFP-DWDM-C ** 1.25 Gb/s C17 ~ C61 kanaal 120 KM 0 ~ 5 ≤-32 DFB LC XYT-SFP + DWDM-C ** 10 Gb/s C17-C61 10 KM -1 ~-5 ≤-14.4 DFB LC XYT-SFP + DWDM-C ** 10 Gb/s C17-C61 40 KM -1 ~ 3 ≤-15.8 EML LC XYT-SFP + DWDM-C ** 10 Gb/s C17-C61 80 KM 0 ~ 4 ≤-23 EML LC XYT-OEO-2.5 G XYT-OLP XYT-OBP Contact klantenservice Contact klantenservice wanneer foto 's en beschrijvingen niet overeenkomen, De beschrijving en titel correct zijnde foto is alleen voor referentie. product moet dezelfde als de beschrijving. als u verward. neem contact service. over Verzending1. BEREIDEN ZENDING TIJD : alle producten zijn aangepaste producten, meestal wij regelen verzending binnen 1-5 dagen. als dringend, gelieve ons.2. OVER DE FACTUURals u supply voor betaling kan formele facturen (PI) voor inklaring kunnen wij de commerciële facturen3. OVER DE BELASTINGals er geen speciale bericht, we verklaren de real waarde van goederen, We zijn niet verantwoordelijk voor eventuele douane kosten; controleer out het douanebeleid op uw eigen plaats. Als je hulp, gelieve ons.MERKEN : 1.Sorry voor weniet ondersteunen de P. O. Dozen adres,laat ons bericht juiste adres bij de order.2. Soms het pakket nodig u naar de lokale postkantoor om pick up.

Productgegevens

Modelnummer:
XYT-DWDM-M-S-XXXX
Name:
DWDM
Type:
ABS BOX
Number of channel:
18 channel
Wavelength:
C21-C60
FIber length :
1m or customized
Loose tube:
0.9/2.0/3.0mm
Connector:
FC/SC/LC/ST
Fiber type:
SMF-28e
Application:
Telecom
Fiber:
dual fiber (2 input 36 output)

Productcategorie

5 stuks/partij compatibel voor cisco 10g sfp + direct attach copper twinax sfp + sfp + 10 gbase kabels 0.5 m
  • Nieuw
Rang:

5 stuks/partij compatibel voor cisco 10g sfp + direct attach copper twinax sfp + sfp + 10 gbase kabels 0.5 m

5pieces / lot compatibel voor 10g sfp + direct attach cisco twinax kabel koper sfp + naar sfp + 10 gbase kabels 0,5 mnieuwe verkopen10g sfp + naar sfp + direct attach 0,5 meter kabel10 gbase sfp + passieve koperen kabel glasvezel kabels Hoeveelheid : 5 stuks / lotgratis levering met china post lucht De glasvezel switch merken compatibel : 10g sfp + naar sfp + direct attach kabels Zijn zeer geschikt voor korte afstanden en bieden een zeer kosten effectieve manier om verbinding te maken binnen over de aangrenzende rekken en rekken...

€ 108.03
10 stks/partij Glasvezel 1000base-T Koperen SFP GLC-T Transceiver Module RJ45 Connector Goede Prijs Kwaliteit Producten
  • Nieuw
Rang:

10 stks/partij Glasvezel 1000base-T Koperen SFP GLC-T Transceiver Module RJ45 Connector Goede Prijs Kwaliteit Producten

Glasvezel 1000baseT Koperen SFP GLCT Transceiver Module RJ45 Connector    Feature1.1 Compliant met MSA SFP specificatie1.2 Compliant met IEEE 802.3 1000 BASET specificatie1.3 Ondersteunt 1000 BASEX zonder klok met 1000 BASEX automatische onderhandeling te koper1.4 Hotpluggable1.5 Metalen behuizing voor lagere EMI1.6 Compatibel met CAT 5 kabel overtollige van 100 M in lengte1.7 + 3.3 V Enkele voeding1.8 Compact RJ45 connector vergadering1.9 SFP 1000 BASEX Auto Negotiation Bypass Mode1.10 Met 9 / 125 & micro; m single mode fiber (SMF)1.11 Bedienen datasnelheid : 1.25 Gb / s;1.12 bedienen temperatuur Standaard : 0 + 70 °C1.13 voldoet aan rohsrichtlijn toepassing2.1 Fiber Channel2.2 Gigabit Ethernet2.3 Schakelaars2.4 Routers2.5 Hubs algemene SFP1.25 GT Koper Kleine Form Pluggable (SFP) transceivers is hoge prestaties, kosteneffectieve module compliant met de Gigabit Ethernet en 1000 BASET normen zoals gespecificeerd in IEEE 802...

€ 141.27
19 inch 96 core Pull soort glasvezel distribution frame SC poort Rack Gemonteerd Indoor fiber patch panel
  • Nieuw
Rang:

19 inch 96 core Pull soort glasvezel distribution frame SC poort Rack Gemonteerd Indoor fiber patch panel

19 inch 96 core Pull soort glasvezel distribution frame SC poort Rack Gemonteerd Indoor fiber patch panel toepassing > Lokale Netwerk> CATV Netwerk> FTTX Systeem> breed Gebied Netwerk> Test Instrumenten Feature > volledige modulaire ontwerp volledige positieve bediening> kan op 19inch standaard rack> toepasbaar lint en nietlint kabel> kan worden geïnstalleerd door FC, SC, ST en LC en andere adapters> gemakkelijk bedienen, perfecte bescherming> Set lassen en bedrading in een, grootschalige hoge dichtheid technische parameter omgevingstemperatuur : 40 ℃ ~ + 60 ℃atmosferische druk : 70 Kpa ~ 106 Kparelatieve vochtigheid : ≤ (op + 40 ℃)Insertion verlies : ≤ 0.3d Bterugkeer verlies : PC ≥40d B UPC ≥50d B APC ≥ 60dbglasvezel connector plug levensduur duurzaamheid van meer dan 1000 keer Pictures Internation order de koper is verantwoordelijk voor alle invoerrechten en lokale belastingen...

€ 116.34
KOMSHINE QX45 SM OTDR 1310/1550nm komt met 10 mw VFL Functie kan test 125 KM Fiber OTDR Tester prijs
  • Nieuw
Rang:

KOMSHINE QX45 SM OTDR 1310/1550nm komt met 10 mw VFL Functie kan test 125 KM Fiber OTDR Tester prijs

FTTx Komshine QX45 SM OTDR Komt met 10 mw VFL Functie kan test 128 KM Fiber OTDR Tester prijs talen voor SM OTDR : engels / Spaans / PortugeesVFL Functie alleen ingebouwde QX45 voordelen en Kenmerken : specificaties : standaard Pakket : OTDR Hoofdgedeelte 1 ST Draagtas 1 ST 16 G Sdkaart 1 ST Charger 1 ST OTDR Launch Kabel 500 m 1 ST schoon Swabs 25 stks FCSC, SCSC Adapter 1 ST Sdkaartlezer 1 ST Handleiding 1 ST Curve Analyseren Software 1 ST merken : 1.de koper is verantwoordelijk voor douaneinklaring en betaling van invoerrechten...

€ 630.72
Touchscreen JDSU Glasvezel OTDR JDSU SMART OTDR 1310/1550nm 33/31dB vervangen om JDSU MTS-2000
  • Nieuw
Rang:

Touchscreen JDSU Glasvezel OTDR JDSU SMART OTDR 1310/1550nm 33/31dB vervangen om JDSU MTS-2000

originele JDSU MTS2000 E4126 LA SM OTDR heeft vervangen om JDSU SMART OTDR 1310 / 1550nm, 33 / 31d B, Touchscreen * schepen in 24 Uur via Fedex express * * kom met FC / UPC Adapters * * alle Talen * * Testresultaten Analyze softeware * voordelen handsfree testen.handsfree case optimaliseren productiviteit of de taak is " up polen of down gaten " en waarborgen alle de essentiële fiber test tools zijn bij de hand wordt standaard en maakt dagelijks werk voor technici makkelijker...

€ 2605.14
100 stks/doos Glasvezel Cleaning Sticks voor 2.5mm Connector
  • Nieuw
Rang:

100 stks/doos Glasvezel Cleaning Sticks voor 2.5mm Connector

100 stks / doos Glasvezel Cleaning Sticks voor 2.5mm Connector inleiding : schoon de end gezicht van connectoren al geïnstalleerd in patch panelen en hardware apparaten, u insert de stok in de schot adapter of bakje, de tip contact de connector end gezicht, maken een enkele turn en trek de stok uit en gooi...

€ 20.00 21.02
10/100/1000 Mbps 48 V 30 w POE Injector
  • Nieuw
Rang:

10/100/1000 Mbps 48 V 30 w POE Injector

Model : LNKPOE300 AT overzicht de LNKPOE300 Power over Ethernet (Po E) adapter is ontworpen supply operationele power te surveillance 's en draadloze LAN apparaten zoals toegang punten, bruggen en routers...

€ 27.84
3G-SDI HD-SDI SDI Video Fiber Optische Media Converters, FC Singlemode up 20Km
  • Nieuw
Rang:

3G-SDI HD-SDI SDI Video Fiber Optische Media Converters, FC Singlemode up 20Km

overzicht :  dit product is onze nieuw ontwikkelde 3 G SDI / HD SDI Optische media converters, de product meest geavanceerde alledigitale video en glasvezel transmissie technologie, transmissie van 3 G / highdefinition SDI alle digitale signalen, Highdefinition signaal formaat van 19.4 Mbps (Standaard SDI) 1.485 Gbps (HDSDI) naar 2.97 Gbps (3 GSDI), het systeem ondersteunt SMPTE292, SMPTE259 M, SMPTE297 M, SMPTE344 M, ITU seriële video standaard.1 kanaals HDSDI ingang en 1 kanaal Lokale LUit, 2 kanaals HDSDI output. kenmerken : 100% Gloednieuwe.ondersteuning SD SDSDI (270 Mbps) en hoge definition HDSDI (1.485 Gbps) en 3 GSDI (2.97 Gbps) video formaat Stijl.ondersteuning SMPTE292, SMPTE259 M, SMPTE297 M, SMPTE344 M, ITU seriële video standaardingebouwde 3 GSDI lijn equalizer, Reclocker en kabel overstromingen Actuatoren, perfect signaal herstel en jitter onderdrukking;de uitzending signaal kwaliteit, volledig compliant SMTP standaard;de maximale kabel lengte : SD 400 M; HD 200 M; 3 G 140 M;Singlemode enkele vezel, transmissie afstand 020 Km Singlemode golflengte : 1310nm / 1550nm Voltage : AC100 ~ 240 V, DC5 V / 2 Apakket Omvat : 1 x 3 GSDI Zender1 x 3 GSDI Ontvanger1 x Mannual2 x voeding (AU / UK / EU plug avialable)  toepasselijk voor : Lange afstand transmissie van militaire oefeningen HD video signaal Security monitoring highdefinition video signaal langeafstandstransportbedrijf HD video signaaloverdracht in grootschalige optredenseen verscheidenheid van hoge definition video moet gelegenheid terugkeer 1...

€ 377.26
Optical module Sumitomo -SCP6801-H1-BNE-155m 15KM 34060299
  • Nieuw
Rang:

Optical module Sumitomo -SCP6801-H1-BNE-155m 15KM 34060299

welkom om See Me Technologie Co LTDkorting voor groothandel?meer deel nummers?offerte voor BOM?al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie.voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 13.18
2000nm 2um 1X2 of 2X2 Speciale Golflengte Coupler
  • Nieuw
Rang:

2000nm 2um 1X2 of 2X2 Speciale Golflengte Coupler

2000nm Speciale Golflengte Coupler Product Kenmerken l Golflengte 2000nm beschikbaarl Hoge stabiliteit en betrouwbaarheidl Lage overtollige verlies Product Toepassingenl Fiber laserl Test Instrumentationsl Power monitoringl Vaste verzwakking   specificaties Parameter Unitwaarde Center Golflengtenm2000werkende Golflengtenmλ c ± 20 Max...

€ 249.30
Voor D-LINK DGS-701 550 M 850NM GBIC KOPER nieuwe en originele
  • Nieuw
Rang:

Voor D-LINK DGS-701 550 M 850NM GBIC KOPER nieuwe en originele

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontact See Me service.

€ 24.02
Enkele Vezel, 4 Kanaals CWDM Mux/Demux fiber optische modules, Lage insertion Loss, met 19&39;1U case, 1470nm ~ 1610nm
  • Nieuw
Rang:

Enkele Vezel, 4 Kanaals CWDM Mux/Demux fiber optische modules, Lage insertion Loss, met 19&39;1U case, 1470nm ~ 1610nm

enkele Vezel, 4 Kanaals CWDM Mux / Demux fiber optische modules, Lage insertion Loss, met 19'1 U case, wavelengthes opties : 1470nm ~ 1610nm Parameter 4 Kanalen operationele Golflengtegebied 14601620 nm centrale Golflengte (λ c) 1471, 1491, 1511, 1531, 1551, 1571, 1591, of 1611 nm Kanaalscheiding 20 nm kanaal Pass Band ≥ λ c ± 6.5 nm Insertion Verlies (Pass Band) ≤ 1.6 d B Band Pass Ripple ≤ 0.3 d B aangrenzende Kanaal Isolatie ≥ 35 d B directiviteit ≥ 55 d B terugkeer Verlies ≥ 45 d B PDL ≤ 0.15 maximale Power 300 m W Bedrijfstemperatuur 5 °C ~ + 65 °C opslag Temperatuur 40 °C ~ + 85 °C pakket Afmetingen 19'1 U Chassis Note1 : Alle waarden opgegeven zijn zonder connectoren.Note2 : Hogere prestaties specificaties beschikbaar op aanvraag.Note3 : Fiber typeCorning SMF28e.Note4 : kanaal count is van lage tot hoge voor mux en hoge om lage voor demux als mux & demux zijn verpakt in een cassette...

€ 149.58
OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP + 850NM-10G-300M-MM-ESFP SFP Glasvezel Apparatuur
  • Nieuw
Rang:

OPLINK TPP1XGDSOIZABE2G SFP + 850NM-10G-300M-MM-ESFP SFP Glasvezel Apparatuur

welkom om See Me Technologie Co LTD korting voor groothandel? meer deel nummers? offerte voor BOM? al onze producten bieden een jaar kwaliteitsgarantie. voor meer informatie of technische vraag, neem gerustcontactSee Me service. & #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544; : 3 Centimeter 8 Centimeter 3 Centimeter & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325; : 0.030 Kilogram& #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

€ 58.00
OSN3500 Optische Schakelaar Netwerk apparatuur
  • Nieuw
Rang:

OSN3500 Optische Schakelaar Netwerk apparatuur

OSN3500 configuratie : AUX1 * 1 STKSPIUB * 2 STKSSSN4 GSCC * 2 STKSSSN2 PSXCSA * 2 STKSSL01 * 2 STKSSLD16 * 1 STKSPQ1 + 2 * D75 S      gelieve ons de voorraad voordat u betalen...

€ 12464.79
Glasvezel Miller KS-1 Kevlar Shears Kavlar Scissor/Kavalr Cutter Gratis verzending
  • Nieuw
Rang:

Glasvezel Miller KS-1 Kevlar Shears Kavlar Scissor/Kavalr Cutter Gratis verzending

specificaties Miller KS1 Kevlar Shears Scissor Fibretool is de gouden medaille agent van de MILLER merk van de RIPLEYTOOLS bedrijf in China KS1 : Kevlar ® Scharen lichtgewicht scharen ideaal voor snijden Kevlar ® sterkte leden gevonden in glasvezelkabel bouw ergonomisch gevormde handgrepen bieden comfort voor zowel rechtsals linkshandige gebruikers een microgekarteld blade vermindert slippen voor meer positieve snijden actie messen gemaakt van carbon molybdeen, en vanadium staal voor lange levensduur KS1 beschikbaar met nylon pouch met riem loop lengte : 3.9 in (99.99mm) Gewicht : 2.77 gram (79.0g) 2...

€ 21.00 27.33
Voor huawei compatibel, xfp-stm64-lx-sm1310 singlemode 10 km 10g xfp lr transceiver module
  • Nieuw
Rang:

Voor huawei compatibel, xfp-stm64-lx-sm1310 singlemode 10 km 10g xfp lr transceiver module

voor Huawei Compatibel, XFPSTM64LXSM1310 Singlemode 10 KM 10 G XFP LR Transceiver module 100% compatibel, Getest in goede omstandigheden gegarandeerd hoge kwaliteit met CE & FCC certificaat, 1 Jaar vervangen en 3 Jaar garantie. Telecom grade kwaliteit, concurrerende prijs, slechts 10%20% van orignal een 's prijzen  Product Staat wij bieden een hoogwaardige SFP (miniGBIC) transceiver module dat is 100% compatibel met orignal degenen, kan volledig vertrouwd voor uw meest veeleisende LAN / WLAN toepassing, voice project, of netwerk deployment, alle product carry 3 jaar garantie en levenslange technische ondersteuning. verzending We schip alle items wereldwijd gratis via economie verzending. alle importeren rechten en belastingen zijn de verantwoordelijkheid van de koper. Items verzonden om bevestigd koper adres van Maandag Tot Vrijdag (Weekend & Vakantie uitgesloten) vriendelijk controleer uw verzendadres zorgvuldig kassa...

€ 78.94
10 Gtek Compatibel 10GBase-T Optische Module, 10 Gigabit RJ45 Koperen SFP + Transceiver
  • Nieuw
Rang:

10 Gtek Compatibel 10GBase-T Optische Module, 10 Gigabit RJ45 Koperen SFP + Transceiver

opmerking : De lijst is voor Cisco Switch als u andere compatibiliteit gelieve ons bedankt!Product Parameters10 Gtek P / N Vormfactor Datasnelheid Wave Lengte bereiken Fiber Type Interface WG10 GSFPT SFP + 10.3 Gbps 30Meter CAT6 A / 7 Koperen RJ45 WG10 GSFPTde 10 GSFPT koper transceiver module is een hoge prestaties geïntegreerde duplex data link voor bidirectionele communicatie over koper kabel...

€ 249.29